2011. szeptember 14., szerda

14/09/2011

Hát, úgy tűnik, hogy közel másfél hónapnyi munkanélküliség után végre sikerült egy fasza munkát találnom a Berkeley Hotelban commis waiter-ként. A hotel ott van a Hyde Park mellett közvetlenül, egészen jo helyen :P Egyetlen egy "rossz" dolog van benne, hogy kissé messze van, de legalább ura rákényszerülök, hogy metrozzak, és ne ezzel a nyomorék buszokkal közlekedjek.
Már 12 napja, hogy Sára elment haza... kezdetben úgymond könnyű volt, de az idő múlásával egyre szarabb, várom hogy enyhüljön ez a nyomott érzés.
Robiék tegnap (13/09/11) reggel mentek haza, 22.-én jönnek vissza, jelenleg Brigivel meg PEtivel flashelünk a házikóban. Peti kurvafinom húslevest csinált!!!! :P
Ez a rohadt net egyfolytában szarakszik >.<
Várom már a vasárnapot, mert terveink szerint megyünk Norbival meg Alennel az új ismerőseinkhez, Esztiékhez vizipipázni...
Remélem holnap, az első napomon mindent jól fogok csinálni az új hotelben. Jah és meg kell említsem, hogy a hotel alatt van egy Ferrari üzlet... xD *befigyel :P
Hát mára ennyit.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése