2011. október 12., szerda

12/10/2011

4.00pm van jelenleg... itt ulok a Berkeley Hotel canteen-jaban, per pill breaken vagyok...
A munkarol... konnyu, neha nehez, de siman elviselheto; a munkatarsak jofejek, nagyon birom oket; a kaja is jo, ami azert valljuk be nem utolso szempont :D nemsokara megkapom az elso teljes fizumat, es onnantol minden rendbe jon, teljesen egyenesbe jovok :)
Robit nemreg kirugtak a munkahelyerol, mert tul nagy volt a szaja, es mindig neki van igaza... (es tenyleg xD)
Saci felmondott, o is a kib*szott Grange-nel fog dolgozni, mint recepcios... igy csak mi ketten Robik maradunk Grange-mentesek xD
holnap, es utana offom van vegre, mar ramfer, mert ez a mai nap is eleg sz*r... 10.00am to 11.00pm... fck
majd mikor tobb ihlet jon, majd akkor irok tobbet, most egyelore csak ennyire futotta...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése