2011. szeptember 2., péntek

2/9/11

Érdekes nap volt... Sárával a mai nap volt az utolsó közös napunk, hiszen ma repült haza a 20:25-ös géppel.
Gondolom páran tudni szeretnék, hogy mért pont ma kezdek el blogolni, mikor már kint vagyok április 28.-a óta... Sára elment haza, ennél fogva mondhatni gyökeresen megváltozni készülődik az életem itt Londonban. Eddig szinte mindent együtt csináltunk, segítettük egymást, amikor tudtuk, és persze együtt laktunk, ami azért nem kis dolog 20 évesen, főleg hogy nagyon nagyon jól kijöttünk. Másik ok, hogy elkezdtem a pályafutásomat a Mint Hotelben...
A mai napról annyit, hogy elég rossz érzés, hogy elment ez a tökfej, hiányozni fog nagyon, már most is hiányzik, de sajnos túl kell lépnem/lépnünk ezen, bármennyire is rossz... :/ Mikor visszaértem a reptérről, itthon mindenki olyan más volt... mindenkin látszott, hogy hiányzik a Sára...
A szoba elég érdekes így, kissé üres, kissé lehangolt, de már a főbérlő szerzett is egy új lakót, aki elvileg még a 7végén megérkezik a mi kis lakóközösségünkbe, kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz a srác, remélem jól kijövök majd vele, meg legalább annyira jófej lesz, mint az "elődje" :)
Kezdetnek talán ennyi elég is... :)


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése